O nas

Dlaczego Centrum logopedyczno- psychologiczne Otwarte drzwi?

Centrum powstało w efekcie połączenia pasji i wykształcenia. Naszą pasją jest praca z ludźmi niezależnie od ich wieku, udzielanie im pomocy oraz dążenie do polepszenia funkcjonowania tych osób w życiu codziennym. Zajmujemy się rehabilitacją, edukacją i wspomaganiem rozwoju prawidłowej mowy. Jesteśmy również po to, by wspierać tych, którzy doświadczają problemów natury psychologicznej. Pomagając naszym pacjentom, dzielimy się z nimi nie tylko swoją wiedzą, ale także doświadczeniem oraz sercem.

Dzięki zespołowi dla których praca jest pasją, szybko i skutecznie radzimy sobie z problemami naszych pacjentów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dostosowując formę zajęć do potrzeb i możliwości pacjenta. W pracy z pacjentem stawiamy na szczerą, bezpośrednią relację zbudowaną na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Rozumiemy, że każda życiowa trudność naszych pacjentów jest ważna i wymaga indywidualnego podejścia. W naszej pracy kierujemy się empatią, wsparciem i troską o pacjenta. Wierzymy, iż każdy człowiek zasługuje na szczęście i ma prawo do realizowania swoich pragnień oraz potrzeb. To właśnie chcemy dać naszym pacjentom – możliwość odnalezienia satysfakcji w życiu.

Staramy się, aby nasi podopieczni czuli się swobodnie, dlatego miejsce naszej pracy jest pozbawione barier architektonicznych. Docieramy również do pacjentów oferując usługi mobilne.

Podchodzimy do każdego pacjenta czy ucznia w sposób indywidualny.